Wczytuję dane...
Kod producenta: 785103
Gwarancja: 2 lat
Realizacja zamówienia: 2-3 dni
Producent: FAAC

Produkt dostępny na zamówienie

Opis produktu

XP 20B D 2easy para fotokomórek przewodowych (nadajnik + odbiornik) z regulacją kąta widzenia.

Układ z BUS-ową szyną zasilającą (2easy) 24V - tylko dwa przewody bez polaryzacjiXP 20B D składa się z nadajnika i odbiornika działających w oparciu o modulowane pasmo promieni podczerwonych o zasięgu do 20 m. Załamanie wiązki promieni powoduje zmianę trybu działania odbiornika.

Ochrona przed zakłóceniami emitowanymi przez zewnętrzne źródła światła (np. reflektory czołowe pojazdów).

* Możliwość zainstalowania do 16 par fotokomórek w jednym systemie automatyki.

PROSTOTA I WSZECHSTRONNOŚĆ INSTALACJI
Fotokomórki, umożliwiające zarówno montaż naścienny jak i na wsporniku, oferują możliwość mechanicznej regulacji poziomego kąta widzenia o 180° (od - 90° do +90°) oraz zostały wyposażone w funkcję pionowej, optycznej samoregulacji, szczególnie przydatną w przypadku, gdy monitorowany teren nie jest obszarem w całości płaskim.

DOSKONAŁE W KAŻDYCH WARUNKACH ARCHITEKTONICZNYCH
Niezwykle kompaktowe wymiary: 41x130x42 mm. Możliwość wprowadzenia kabla zarówno do części tylnej, jak i dolnej obudowy (16 mm) oraz montowania na wsporniku.

WYJĄTKOWA OCHRONA
Blokada mocowania obudowy zapobiega ryzyku demontażu lub nieprawidłowego zamocowania fotokomórki, co z kolei gwarantuje dotrzymanie wymogów klasy ochrony IP54.

DOKŁADNA I NIEZAWODNA REGULACJA
Fotokomórkę umieszczono na płozie podporowej wyposażonej w najwyższej klasy soczewki stworzone z myślą o optymalizacji wydajności wiązki promieni padającej pod różnymi kątami. Płozę podporową blokuje się w wybranym położeniu za pomocą umożliwiającej szybki montaż blokady (w razie konieczności, można ją zdemontować za pomocą śrubokręta).

Opinie Klientów