Wczytuję dane...
O sklepie

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm NICE, ROGER TECHNOLOGY, FAAC, CAME, BENINCA, SOMMER, zajmujących się automatyką do bram.

Nasze produkty:
- Zestawy napędów do bram przesuwnych
- Zestawy napędów do bram skrzydłowych
- Zestawy napędów do bram garażowych
- Szlabany
- Piloty (nadajniki radiowe)
- Odbiorniki radiowe
- Fotokomórki
- Kolumny do fotokomórek
- Lampy sygnalizacyjne
- Centrale sterujące
- Obudowy do central
- Listwy zębate
- Akumulatory
- Akcesoria

Na wszystkie oferowane produkty udzielamy pełnej gwarancji. Przy zakupie zestawów napędowych możliwość zamówienia usługi montażu. Do każdego zamówienia wystawiamy fakturę VAT.

Naszą misją jest dostarczanie naszym klientom wysokiej jakości produktów i usług w przystępnych cenach

Uruchamiając nasz internetowy sklep automatyki do bram, naszą misją było stworzenie miejsca, w którym klienci nie będą musieli wybierać między jakością, a niską ceną. Po wielu latach prowadzenia firmy trzymamy się tej misji, czego dowodem jest regularne wysyłanie naszym klientom promocji i kodów rabatowych. Wszystkim, którzy systematycznie wybierają produkty napedowo.pl, chcemy nagrodzić sprzedażą automatyki do bram w niskich cenach oraz oferując jak najdłuższą gwarancję producenta. 

Jako lojalny partner biznesowy, stałym klientom oferujemy konkurencyjne ceny. Sklep internetowy NAPEDOWO.pl nawiązał wieloletnie relacje z wieloma renomowanymi firmami oferującymi napędy do bram i akcesoria. Uważają nas za solidnego dostawcę, któremu można zaufać. Zamawiając automatykę do bram w naszym sklepie internetowym masz pewność, że nawet jeśli jest to Twoje pierwsze zamówienie, zostaniesz obsłużony na najwyższym poziomie. Daj nam szansę, a obiecujemy, że już nigdy nie będziesz musiał szukać innego dostawcy napędu czy elementów pobocznych.

Sklep napedowo.pl to miejsce, w którym znajdziesz wszystkie produkty i usługi potrzebne do utrzymania Twojego napędu w doskonałym stanie

Nasz sklep to miejsce spotkań pasjonatów ułatwień i nowoczesności przy Twojej posesji oraz wszystkich, którym zależy na utrzymaniu napędu w dobrym stanie technicznym i kosmetycznym. Zapewniamy doskonałą obsługę. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i jasne zasady współpracy. Sprawnie realizujemy wszystkie zamówienia, które wysyłamy w ciągu 24 godzin. U nas masz prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni. 

Internetowy sklep napedowo.pl to w pełni profesjonalna platforma przygotowana do wygodnego zakupu najnowszych napędów marki NICE, ROGER i akcesoriów. Szeroka gama oraz wysoka jakość towarów i usług to filozofia, która przyświeca nam od początku istnienia firmy. Zmieniające się standardy rynku siłowników zmuszają nas do działania na najwyższych obrotach i dostarczania produktów, które wyróżniają nas na tle konkurencji.

Sklep napedowo.pl oferuje akcesoria i części, które skutecznie podnoszą komfort i bezpieczeństwo otwierania się bram nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Mamy artykuły na temat usprawniania podstawowych czynności z tym związanych, takich jak fotokomórki, kolumny czy centrale

Każdy nowy klient w naszym sklepie jest mile widziany. Dokładamy wszelkich starań, aby odpowiedzieć na wszystkie przesłane przez Państwa pytania. Wiemy, że nie każdy, kto robi zakupy w naszym sklepie, jest obeznany z branżą siłowników do bram i akcesoriów automatyki. Dlatego pomagamy na każdym etapie poszukiwania odpowiedniej części. Jeśli szukasz i nie możesz jej znaleźć, nie bój się pytać. Nasi konsultanci poświęcą czas i pomogą Ci służyć. Dostępny jest zarówno czat, jak i tradycyjny formularz kontaktowy. Jest również do Państwa dyspozycji nr telefonu podany u góry strony.

ZAPRASZAMY