Wczytuję dane...
Kod producenta: 785102
Gwarancja: 2 lat
Realizacja zamówienia: 2-3 dni
Producent: FAAC

Produkt dostępny na zamówienie

Opis produktu

XP 20 D para fotokomórek przewodowych (nadajnik + odbiornik) z regulacją kąta widzenia.

XP 20B D składa się z nadajnika i odbiornika działających w oparciu o modulowane pasmo promieni podczerwonych o zasięgu do 20 m. Załamanie wiązki promieni powoduje zmianę trybu działania odbiornika. Układ zasilany napięciem 24V.

Ochrona przed zakłóceniami emitowanymi przez zewnętrzne źródła światła (np. reflektory czołowe pojazdów).

PROSTOTA I WSZECHSTRONNOŚĆ INSTALACJI
Fotokomórki, umożliwiające zarówno montaż naścienny jak i na wsporniku, oferują możliwość mechanicznej regulacji poziomego kąta widzenia o 180° (od - 90° do +90°) oraz zostały wyposażone w funkcję pionowej, optycznej samoregulacji, szczególnie przydatną w przypadku, gdy monitorowany teren nie jest obszarem w całości płaskim.

DOSKONAŁE W KAŻDYCH WARUNKACH ARCHITEKTONICZNYCH
Niezwykle kompaktowe wymiary: 41x130x42 mm. Możliwość wprowadzenia kabla zarówno do części tylnej, jak i dolnej obudowy (16 mm) oraz montowania na wsporniku.

WYJĄTKOWA OCHRONA
Blokada mocowania obudowy zapobiega ryzyku demontażu lub nieprawidłowego zamocowania fotokomórki, co z kolei gwarantuje dotrzymanie wymogów klasy ochrony IP54.

DOKŁADNA I NIEZAWODNA REGULACJA
Fotokomórkę umieszczono na płozie podporowej wyposażonej w najwyższej klasy soczewki stworzone z myślą o optymalizacji wydajności wiązki promieni padającej pod różnymi kątami. Płozę podporową blokuje się w wybranym położeniu za pomocą umożliwiającej szybki montaż blokady (w razie konieczności, można ją zdemontować za pomocą śrubokręta).

* W przypadku 2 par fotokomórek XP 20 D umieść pary Tx (nadajnik) - Rx (odbiornik) naprzemiennie względem siebie i w wystarczającej odległości, upewniając się, że nie ma zakłóceń optycznych, spowodowanych odbiciami lub załamaniami. W przypadku problemów zwiększ odległość między poszczególnymi elementami lub użyj modeli XP 20W D lub XP 20B D, które umożliwiają wybór różnych kanałów transmisji dla każdej pary.

Opinie Klientów