Wczytuję dane...
Kod producenta: SPY650HSBDKCE
Gwarancja: 3 lata
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Producent: Nice

Nowy siłownik elektromechaniczny 24 Vdc do bram posesyjnych, z napędem zębatkowym w szynie pociągowej.

Zagwarantowana szybkość działania: otwiera bramę garażową w około 8,5* s.

Funkcjonalny i stylowy: silnik jest jedynym komponentem, który przesuwa się wzdłuż szyny, bez pomocy łańcucha.

Wygodny: oddzielna centrala dla prostszej instalacji i użytkowania. Wbudowane oświetlenie pomocnicze LED. Trzy praktyczne przyciski do sterowania automatyką.

Szybki w instalowaniu: modułowa szyna z akcesoriami montażowymi. Łatwe ustawianie krańcówek w dowolnym miejscu szyny. Brak łańcucha.

Ultraprosty dzięki systemowi BLUEBUS: umożliwia podłączenie fotokomórek oraz innych kompatybilnych urządzeń za pomocą tylko dwóch przewodów.

Łatwy do programowania: szybkie i intuicyjne programowanie podstawowe, z użyciem procedury Quick Setup. Programowanie zaawansowane poprzez O-View.

System wysprzęglania ON/OFF: jedno pociągnięcie gałki wysprzęgla siłownik - drugie pociągnięcie zasprzęgla ponownie siłownik w dowolnym położeniu na całej długości szyny.

Ekonomiczny: przy zasilaniu sieciowym, w trybie stand-by centrala pobiera zaledwie 0,5 W. Przy zasilaniu z akumulatora lub zestawu Solemyo pobór mocy w stand-by spada do 0,1 W.

Zawsze pracuje: ciągłość pracy jest gwarantowana nawet gdy zabraknie zasilania sieciowego - dzięki akumulatorowi awaryjnemu (opcja) PS324.

Bezpieczny: wykrywanie przeszkody, monitorowanie mocy silnika podczas manewru, komunikaty o błędach odczytywane z oświetlenia ostrzegawczego i pomocniczego.

Regulowane fazy przyspieszania na początku i zwalniania pod koniec każdego manewru.

Możliwość podłączenia listwy rezystancyjnej.

Zoptymalizowana logistyka: dla ułatwienia transportu i magazynowania, szyny są dostępne w jednym odcinku 3,2 m albo w dwóch sekcjach o długości 1,6 m każda. Dostępna jest również przedłużka o długości 0,8 m.

Do współpracy z szynami SPYRAIL321, SPYRAIL162 oraz SPYRAIL081.

*Przy typowej instalacji na bramie o wysokości 2 m, z wyłączeniem faz rozpędzania i zwalniania.