Wczytuję dane...
Kod producenta: O-BOX2
Gwarancja: 3 lata
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Producent: Nice

Programator do kontrolowania i zarządzania bazą danych z wykonanych instalacji.

Czas konfiguracji i programowania radioodbiorników oraz pilotów możemy skrócić do minimum: możliwość zarządzania wszystkimi parametrami pilotów i radioodbiorników, zakładanie haseł, odczytywanie Certyfikatów jest możliwe za pomocą programatora O-Box poprzez połączenie z komputerem kablem lub poprzez Bluetooth.

Możliwość programowania w biurze nowych pilotów i radioodbiorników, które po wysłaniu bezpośrednio do Klienta działają po pierwszym naciśnięciu pilota w zasięgu działania radioodbiornika.

Oprogramowanie umożliwia także zbudowanie bazy Klientów z zainstalowanymi sterowaniami radiowymi ONE/INTI, łatwą i stałą kontrolę oraz gwarantuje efektywną pomoc Klientowi.

O-Box zarządza wszystkimi parametrami, które wcześniej można było zmienić za pomocą kilku urządzeń – jak BUPC, MOU, CVU i SMU. Umożliwia także import/export bazy danych w celu jej archiwizacji lub odzyskania.

Dostępne w dwóch wersjach:

  • O-BOX2: z kablem USB
  • O-BOX2B: z kablem USB i wbudowanym modułem Bluetooth


Prosta instalacja oprogramowania „O-Box Software Suite”, zarówno w komputerze osobistym, jak i w komputerze „kieszonkowym” typu PDA.

Polecamy