Wczytuję dane...
Kod producenta: IT4WIFI
Gwarancja: 3 lata
Realizacja zamówienia: 2-3 tygodni
Producent: Nice
Opis produktu

Interfejs Wi-Fi do sterowania automatyką przez urządzenia mobilne.

Umożliwia nadzorowanie automatyki bramowej Nice, kompatybilnej z protokołem BusT4 (Opera).

Łatwy w instalacji:

1. Używając dedykowanego przewodu podłącz złącze BusT4 w interfejsie Wi-Fi z gniazdem BusT4 lub IBT4N w centrali sterującej Nice.

2. Wybierz jeden z dwóch dostępnych protokołów: MyNice lub Apple HomeKit, następnie skonfiguruj interfejs za pomocą smartfonu.

Geolokalizacja: przy włączonym w telefonie GPS brama otworzy lub zamknie się samoczynnie gdy użytkownik znajdzie się w określonej strefie w pobliżu automatyki.

Komendy głosowe: Otwórz i zamknij garaż z Siri: automatyka będzie uruchamiana komendą głosową.

Scenariusze: określone wydarzenia można zaprogramować określonego dnia i w odpowiednim czasie. Na przykład: „Od poniedziałku do Piątku, otwórz bramę wjazdową i garaż o godzinie 7:00".

Integracja z aplikacją HomeKit firmy Apple. Nice posiada certyfikat Apple HomeKit dla interfejsu IT4WIFI: zarządzaj automatyką Nice poprzez aplikację Apple i twórz spersonali zowane scenariusze, obejmujące również inne, podłączone urządzeniami HomeKit. 

Kompatybilność z serwisem IFTTT: z użyciem darmowej platformy IFTTT (If This Then That) można tworzyć proste zależności przyczyna-efekt, wiążąc usługi dostarczane przez różne aplikacje. Po więcej informacji zajrzyj na stronę www.ifttt.com/nice

 

Opinie Klientów
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...