Wczytuję dane...
Kod producenta: EPMB
Gwarancja: 3 lata
Realizacja zamówienia: 2-3 dni
Producent: Nice
Opis produktu

Fotokomórki EPMB do bram.

Fotokomórki należące do rodziny ERA, do montażu zewnętrznego, to połączenie doskonałych parametrów technicznych oraz znakomitego wzornictwa. Zasięg pracy urządzeń do 30 m.

Dzięki poliwęglanowej obudowie są niezwykle trwałe i bezpieczne a nowoczesny, estetyczny wygląd świetnie wpisuje się w nowoczesną architekturę. Dodatkowo model wyposażony jest w nowoczesną technologię BlueBus, dzięki której podłączenie do centrali sterującej odbywa się z wykorzystaniem przewodu 2-żyłowego, co jest znacznym ułatwieniem podczas instalacji i zdecydowanie skraca jej czas.

Przy montażu drugiej linii fotokomórek wewnątrz posesji, co zdecydowanie wpływa na  bezpieczeństwo użytkowania bramy skrzydłowej, można zastosować estetyczne kolumny aluminiowe o wysokości 50 cm lub 100 cm. 

WERSJA BEZPRZEKAŹNIKOWA - BLUEBUS CZYLI ŁATWY I SZYBKI MONTAŻ:

W fotokomórkach zastosowano technologię BlueBus czyli:

Połączenie i komunikacja między fotokomórkami i centralą odbywa się przy użyciu przewodu 2-żyłowego . Także zasilanie jest realizowane bezpośrednio z centrali przy pomocy tego samego przewodu.

W technologi "BlueBus" wszystkie elementy muszą być połączone równolegle, a długość kabla pomiędzy centralą a ostatnim punktem nie powinna przekraczać 50m. Zastosowanie technologi BlueBus znacznie poprawia przejrzystość instalacji oraz upraszcza okablowanie całej automatyki.

Dzięki szczelnej obudowie fotokomórki zabezpieczone są przed wnikaniem deszczu i kurzu co sprawia że mogą być one instalowane na zewnątrz.

Zakres pracy fotokomórek oscyluje w zakresie temperatur:  -20°C do +50°C.

Fotokomórki EPMB nie mają możliwości regulacji kąta nachylenia. Dlatego ważne jest aby były montowane na pionowych i równoległych względem siebie ścianach. Do montażu można wykorzystać aluminiowe kolumny o wysokości 50 lub 100 cm PPH3, PPH4

Opinie Klientów
Polecamy