Wczytuję dane...
Kod producenta: ON2E
Gwarancja: 3 lata
Realizacja zamówienia: 2-3 dni
Producent: Nice
Opis produktu

Pilot 2–kanałowy ON2E z kodem dynamicznie zmiennym o częstotliwości 433.92 MHz.


Kodowanie O-Code (funkcjonalność systemu Opera).

Przenośne piloty z zarządzeniem Kodami Tożsamości i Certyfikatami, z wbudowanym radioodbiornikiem. System z kodowaniem 72-bitowym, kompatybilny z radioodbiornikiem FLOR/ONE.

Praktyczny i elegancki pilot ONE może być używany jako brelok do kluczy lub zamontowany na desce rozdzielczej samochodu dzięki uchwytowi, w który jest standardowo wyposażony.

Każdy radioodbiornik z systemu OPERA posiada unikalny numer identyfikacyjny (dołączony do radioodbiornika w pudełku) zwany Certyfikatem.

Transmisja:
• 433,92 MHz, które wykorzystują modulację amplitudy AM (czarne).

Dzięki Certyfikatowi radioodbiornika wystarczy położyć pilota ONE/INTI na programatorze O-Box podłączonym do PC/PDA i uruchomić oprogramowanie.

Piloty ONE mogą być dogrywane do radioodbiornika bez konieczności obecności w miejscu instalacji urządzenia.

Piloty ONE mogą być dogrywane pilot od pilota bez obecności w miejscu instalacji urządzenia, dzięki posiadanymi Kodowi Tożsamości – w przypadku zastosowania radioodbiornika ONE.

Zwiększanie zasięgu – seria ONE T z transmisją: radioodbiorniki mogą przekazywać sygnał do kolejnych radioodbiorników, tym samym zwiększyć nawet pięciokrotnie odległość pomiędzy pilotem i końcowym urządzeniem.

3-poziomowe zabezpieczenia hasłem.

3 tryby programowania radioodbiornika:
„Tryb I” i „Tryb II” znany ze starszych urządzeń Nice.
„Tryb II rozszerzony”- umożliwia rozszerzenie liczby kanałów radioodbiornika i funkcji centrali (nawet 15 kanałów).

Uniwersalny: radioodbiorniki 433,92 Mhz (multikod) z serii ONE mają możliwość wgrania pilotów FLO/FLOR/ONE/SMILO/NICEWAY/INTI. Pierwszy wgrany pilot określa drogę radiową, na której będzie pracować radioodbiornik.

Opinie Klientów
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...