Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Producent: Nice

OPIS

Zasilanie (V): 230/SOLEMYO
Zasilanie silnika (V): 24
Zasilanie awaryjne: PS224
Moc pobierana (W): 44
Natężenie prądu (A): 1,1
Stopień zabezpieczenia (IP): 44
Moment obrotowy (Nm): 300
Minimalny czas otwarcia (s): 6
Temperatura pracy (C): -20 do +50
Intensywność pracy (cykle/h): 200
Wymiary (mm): 400x299x1215h
Ciężar (kg): 85

WIĘCEJ INFORMACJI

 

Standardowy zestaw zawiera:

 

- jednostkę centralną M7BAR dla ramienia o długości 7 m,

- ramię aluminiowe XBA15 (69x92x3150),

- ramię aluminiowe XBA14 (69x92x4150),


- łącznik do ramion XBA9,

- listwy ochronne na ramię (gumowe, czerwone) XBA13,

- nalepki ostrzegawcze WA10,

- para fotokomórek zabezpieczających EPMB,

- wszystkie potrzebne akcesoria do montażu,

- instrukcja montażu i obsługi w języku polskim,

- karta gwarancyjna,

- dowód zakupu (paragon lub faktura VAT).

Do zestawu w zależności od potrzeb istnieje możliwość dokupienia akumulatora awaryjnego, świateł diodowych na ramię, podpory ramienia stałej lub ruchomej, lampę sygnalizacyjną. W przypadku zainteresowania dodatkowymi akcesoriami prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Szlabany serii BAR:

Nowa rodzina szlabanów umożliwia kontrolę dostępu na parkingach, uczelniach, wspólnotach mieszkaniowych, urzędach czy obiektach przemysłowych. Przeznaczone są do intensywnej lub bardzo intensywnej pracy – w standardowych warunkach gwarantują nawet milion cykli! Dzięki zastosowaniu modułowej wersji ramion możliwe jest dowolne dopasowanie oferty do własnych potrzeb oraz wymagań. Każdy znajdzie odpowiedni model, który spełni jego oczekiwania – dostępnych jest 5 modeli w 3 wersjach oraz 7 ramion modułowych od 3 do 9 m.

Stalowa obudowa zabezpieczona w procesie kataforezy może być malowana proszkowo lub w wersji ze stali nierdzewnej. Solidna konstrukcja gwarantuje długi czas pracy. Nowoczesna aluminiowa pokrywa z możliwością zainstalowania opcjonalnie lampy lub semaforów pozwala na łatwe dotarcie do elementów mechanicznych i elektronicznych.

Wszystkie rodzaje szlabanów mają możliwość zainstalowania fotokomórek w obudowie szlabanu oraz łatwy system wysprzęglania.

Najważniejsze cechy szlabanu M7BAR:

Szlaban elektromechaniczny M7BAR do obiektów prywatnych, publicznych i zastosowań przemysłowych o długości ramienia do 7 metrów przeznaczony do pracy bardzo intensywnej. Solidna, stalowa konstrukcja oraz nowe, wytrzymałe sprężyny gwarantują nawet milion cykli pracy. Ramiona zostały zaprojektowane w eliptycznym kształcie, dzięki czemu są one odporne na silny wiatr.

Silnik 24V z enkoderem posiada 150 W mocy i moment obrotowy na poziomie 300 Nm. Wbudowana centrala sterująca XBA3 wykorzystuje technologię BLUEBUS, dzięki czemu instalacja przebiega sprawnie oraz bez większych problemów technicznych. Nie ma również kłopotów z podłączeniem dodatkowych akcesoriów. Ze względu na wydzielone strefy w obudowie, działania związane z mechaniką oraz elektroniką można prowadzić oddzielnie z zachowaniem maksymalnym standardów bezpieczeństwa.

M-BAR posiada również funkcjonalności znane z pozostałych urządzeń Nice. Bogate możliwości autodiagnostyczne ułatwiają pracę monterowi oraz serwisantowi. Liczba mignięć lampy ostrzegawczej określa typ błędu oraz pozwala na natychmiastową jego identyfikację oraz lokalizację. W czasie pracy standardowo włączona jest funkcja przerwania pracy w przypadku napotkania na przeszkodę. Istnieje również możliwość  dołączenia ochronnej listwy optycznej lub rezystancyjnej najnowszej generacji. Przy zastosowaniu opcjonalnego akumulatora awaryjnego możliwa jest praca nawet przy czasowym braku zasilania.

W skład jednostki centralnej dla ramienia 7 m wchodzą motoreduktor 24V, obudowa, centrala sterująca XBA3, uchwyt do mocowania ramienia owalnego, kotwy i płyta podstawy do montażu.

 

Polecamy