Wczytuję dane...
Kod producenta: 4510772
Gwarancja: 5 lat
Realizacja zamówienia: 3 dni
Producent: EcoStar by HÖRMANN

Proste i nowoczesne wzornictwo napędu Portronic firmy Hörmann będzie idealnym dopełnieniem pięknej bramy skrzydłowej. Podobnie jak wygląd, wzorcowe są także działanie i bezpieczeństwo użytkowania tego napędu.

Zamek elektryczny (opcjonalny)

W przypadku silnego wiatru bramy skrzydłowe są wystawione na działanie bardzo dużych sił. Dodatkowy zamek elektryczny skutecznie zapobiega wówczas przypadkowemu otwarciu bramy.


Portronic (EcoStar)
W naszej ofercie dostępny jest między innymi nowoczesny napęd Portronic, przeznaczony do bram skrzydłowych. Dzięki temu, że do jego produkcji wykorzystano innowacyjne rozwiązania technologiczne, wykazuje się doskonałą skutecznością oraz precyzją działania. Portronic to seria wyprodukowana przez markę Hörmann, która od wielu lat specjalizuje się w systemach napędowych. Każdy oferowany zestaw składa się z napędu oraz dwóch pilotów RSC 2 gwarantujących pełną wygodę otwierania i zamykania bramy. Całości dopełnia atrakcyjne, nieskomplikowane wzornictwo, które wspaniale będzie się komponować z wyglądem konstrukcji. To doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie praktyczne, ułatwiające wykonywanie codziennych czynności rozwiązania. Marka Hörmann to prostota, nowoczesność oraz funkcjonalność, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.